17.02.2019 r.

1. Dziś VI Niedziela zwykła i III. w miesiącu: Zapraszamy na Mszę św. o Duchu Świętym o g. 17.00, a następnie na adorację Najśw. Sakramentu z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie i uwolnienie od zła.

2. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: 22 II – Święto Katedry św. Piotra Ap.; 23 II – św. Polikarpa bpa i męczennika;

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania kl. 3 i 8 odbędzie się we wtorek: g. 16.30 – Grupa św. Jadwigi, g. 17.10 – Grupa św. Brata Alberta, g. 17.45 – Grupa św. Faustyny

4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.00, a w piątek Godzina Miłosierdzia od 15.00.

5. W piątek o g. 18.30 zapraszamy na adorację NS. Po adoracji ok. 19.15 – spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

6. Spotkanie formacyjne dla osób należących do Róży Rodziców odbędzie się w sobotę o g. 18.00.

7. Przypominamy, że spowiedź św. odbywa się w kościele parafialnym w niedziele podczas Mszy św., a w tygodniu przed Eucharystią.

8. Parafialny Zespół „Caritas” w Chojnowie informuje, że w dniach 19 -22 lutego wydawane będą artykuły żywnościowe. Szczegóły w gablocie.

9. Dyrekcja, nauczyciele i społeczność uczniowska Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie, serdecznie zapraszają wszystkich, którym osoba Księdza harcmistrza Krzysztofa Bojko była bliska i niezapomniana, do wzięcia udziału w uroczystości przekazania jego munduru, która będzie miała miejsce 19 lutego o godzinie 12.00 w auli szkolnej PZS przy ulicy Poźniaków w Chojnowie.

10. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego dla młodszych czytelników.

11. Za tydzień o stałej porze odbędzie się spotkanie dla Rodzin przygotowujących się do uroczystości I Komunii św.