16.09.2018 r.

1. Przeżywamy XXIV Niedzielę zwykłą. Jeszcze dziś o godz. 17.00 Msza św., po której odbędzie się modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie i uwolnienie dla osób dotkniętych cierpieniem fizycznym i duchowym.

2. Uwaga Rodzice dzieci z klasy III! Za tydzień – 23 IX o g. 10.00– I spotkanie przygotowujące Rodziny do uroczystości I Komunii św.

3. W tygodniu w liturgii wspominamy: 18.09. – Święto św. Stanisława Kostki; 20.09 – Święto rocznicy poświęcenia Katedry Legnickiej; 21.09 – Święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty;

4. Zapraszamy ministrantów i tych, którzy chcieliby zostać ministrantami na zbiórkę w sobotę o g. 10.00.

5. Kandydaci do bierzmowania mają następujące spotkania: ci, którzy się jeszcze nie zapisali z klas VII – w poniedziałek o 18.00; we wtorek o g. 17.45 – Grupa św. Faustyny; o g. 18.20 – Grupa św. Jadwigi; o g. 18.50 – grupa św. Alberta Chmielowskiego.

6. Wypełnione kartki z Prośbami i podziękowaniami na nowennę do MB N Pomocy wrzucamy na tacę lub przynosimy do zakrystii.

7. Wspólna adoracja Najśw. Sakramentu dla wszystkich chętnych w piątek o godz. 18.30. Następnie spotkanie Odnowy w Duchu Świętym!

8. Zachęcamy do czytania: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” oraz bezpłatnych „Dobrych Nowin”.

9. Trwa nadzwyczajny rok jubileuszowy św. Józefa Kaliskiego. Z tej okazji organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium w Kaliszu. Wyjazd w środę 10 października. Zapisy po każdej Mszy św. Koszt to 60 zł.

10. Dzisiaj w naszej parafii odbywają się bezpłatne badania lekarskie i porady profilaktyczne. Po każdej Mszy św. zapraszamy chętnych do salki parafialnej. Do udziału zaprasza p. Paweł Grabek, lekarz i radny miejski.