16.06.2019 r.

1. Obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. O 16.30 zapraszamy na nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.

2. Dziś przypada III. niedziela miesiąca – zapraszamy na modlitwę wstawienniczą o uzdrowienie po Mszy św. o g. 17.00.

3. W tym tygodniu wspominamy: jutro 17.06. – św. Brata Alberta Chmielowskiego; 20.06. – Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa; 21.06. – św. Alojzego Gonzagi;

4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00, a w piątek Godzina Miłosierdzia od 15.00.

5. We czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. w naszej Parafii będzie następujący: 7.00, 13.00 i 17.00; w Witkowie o g. 9.00, także w Konradówce o godz. 9.00. Msza św. z procesją ulicami miasta rozpocznie się w kościele św. Piotra i Pawła o godz. 10.30. Procesja do czterech ołtarzy przejdzie stałą trasą. Na procesję zapraszamy małe dzieci w bieli, dzieci Komunijne i poczty sztandarowe. Pamiętajmy, by przystroić okna naszych domów i mieszkań nie tylko na trasie procesji. Bezpośrednio po procesji Msza św. w naszym kościele ok. g.13.00.

6. Zachęcamy do odmawiania w czerwcu Litanii do Najśw. Serca Pana Jezusa.

7. W piątek adoracja NS o g. 18.30, a później spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „MIRIAM”.

8. Przypominamy, że Siostry służebniczki i Rodzina bł. Edmunda organizują pielgrzymkę do Krakowa, do sanktuarium św. Jana Pawła II oraz do Muzeum w podziemiach miasta. Koszt: 70 zł. Wyjazd: sobota 22 VI. Zbiórka o g. 04.50 przy Małym Kościele.

9. Parafialny Zespół CARITAS informuje, że w tym tygodniu wydawana będzie pomoc żywnościowa. Szczegóły są podane w gablocie.

10. Zachęcamy do nabycia czasopism: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

11. We środę kończymy tegoroczny rok szkolny. Zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli na Mszę św. dziękczynną o godz. 8.00.