14.10.2018 r.

1. Dzisiejsza XXVIII niedziela zwykła to Dzień Papieski poświęcony Osobie św. Jana Pawła II. Zbieramy datki na Dzieło III Tysiąclecia, które funduje stypendia dla zdolnej młodzieży. Na zakończenie tygodnia Papieskiego czyli 21.10. po Mszy św. zapraszamy tradycyjnie na „papieskie kremówki”. Ofiary zebrane w tym roku wspomogą instalację ogrzewania, które od jutra do środy będzie zakładane w naszej świątyni. O godz. 16.15 zapraszamy na nabożeństwo październikowe.

2. W przyszłą niedzielę odbędzie się liczenie wiernych.

3. Przyszła niedziela, 21 X, to Światowy Dzień Misyjny. Zachęcamy, aby dzieci przyszły na Mszę św. o godz. 10.00 ubrane w kolory misyjne 5. kontynentów. W tym dniu odwiedzi nas Siostra Misjonarka z Syberii.

4. Trwają codzienne nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy w tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 16.15. A w sobotę podczas adoracji o godz. 8.30.

5. We środę nabożeństwo do MB Nieustaj. Pomocy o g. 17.00. Przypominamy, że prośby i podziękowania do Matki Bożej składamy na tacę lub w zakrystii.

6. W piątek od 15.00 Godzina Miłosierdzia. W piątek wieczorna adoracja NS o 18.30 i spotkania Odnowy w Duchu Świętym.

7. Kandydaci do bierzmowania z kl.3 i 8 spotkają się we wtorek: 17.45 Grupa św. Faustyny; 18.20 Grupa św. Jadwigi; 18.50 Grupa św. Brata Alberta

8. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty młodzieżowej w piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

9. Spotkanie ministrantów i kandydatów w sobotę o g. 10.00.

10. Rodzina bł. Edmunda spotka się w sobotę 20 X, o godz. 16.00 w Domu Sióstr.

11. Gorąco zachęcamy wszystkie Panie do wzięcia udziału w Dniu skupienia, który odbędzie się w Domu Chleba w Osłej, w sobotę 20 X. W programie ciekawe konferencje, piękny śpiew i wspólna modlitwa. Szczegóły na plakacie.

12. Zapoznajmy się z artykułami w nowej: „Niedzieli”, „Gościu Niedzielnym” i w darmowych Dobrych Nowinach.

13. Msza św. z modlitwą wstawienniczą o uwolnienie i uzdrowienie odbędzie się za dwa tygodnie w niedzielę, 27 X, o g. 17.00. Zapraszamy wszystkich, którzy cierpią z powodu chorób ciała i osłabionych w życiu duchowym.

14. Są jeszcze 3 wolne intencje na ten tydzień. Przypominamy, że spowiedź odbywa się w naszym kościele: w tygodniu przed Mszą św., a w niedzielę podczas Mszy św.