18. 08. 2019 r.

1. Przeżywamy XX Niedzielę zwykłą. Gościmy w naszej Wspólnocie ks. Roberta SERAFINA i ks. Grzegorza BASARĘ, którym dziękujemy za pomoc duszpasterską.

2. Liturgia wspomina: 20.08. – św. Bernarda z Clairvaux; 21.08. – św. Piusa X; 22.08. – Wspomnienie NMP Królowej; 24.08. – Święto św. Bartłomieja Apostoła

3. We środę nowenna do MB Nieustającej pomocy, a w piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o stałych godzinach.

4. Młodzież naszej parafii serdecznie zapraszamy do udziału w dorocznym SPOTKANIU MŁODYCH. Tegoroczne, będzie trwało od czwartku 22 sierpnia do niedzieli 25 sierpnia br. w Legnickim Polu. Jego hasłem będzie jedno jedyne słowo: „OdNowa!”. Wszelkie informacje na plakacie oraz na stronie: www.spotkaniemlodych.eu

5. Serdecznie zapraszamy do udziału w odpuście Matki Bożej Częstochowskiej, którą czcimy w kaplicy w Witkowie. Uroczysta Msza św. będzie sprawowana już za tydzień – 25 sierpnia o godz. 8.30.

6. Zachęcamy do nabycia czasopism: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”.

7. KANCELARIA PARAFIALNA W TYM TYGODNIU BĘDZIE NIECZYNNA. W nagłych sprawach prosimy o kontakt po Mszy św.

8. W przyszłą niedzielę, 25 sierpnia nastąpi pożegnanie Ks. Mirosława oraz ks. Marcina ze Wspólnotą Parafii p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chojnowie.

9. UWAGA! Do końca wakacji poranne Msze św. od poniedziałku do czwartku będą o godz. 8.00. Spowiedź w tygodniu przed Mszą św.