PLAN MODLITWY WYPOMINKOWEJ 2014

Nabożeństwo wypominkowe połączone ze Mszą świętą
w tygodniu o godz. 17:00 , w niedzielę o godz. 16:15

Zapraszamy do modlitwy za tych, którzy odeszli już spośród nas. Pisząc imiona zmarłych na kartkach wypominkowych, a następnie odczytując je, wyrażamy wiarę, że ich imiona są zapisane w Bożej Księdze Życia. Istotną sprawą w modlitwie za zmarłych jest przede wszystkim nasze zaangażowanie, nasza ofiara i nasz wysiłek, by w tej modlitwie uczestniczyć całym swoim sercem. Pamiętajmy, że modlitwa za zmarłych jest nie tylko naszą powinnością, ale i obowiązkiem.

Postarajmy się w gronie rodzinnym wspólnie wypełniać kartki wspominkowe, a później w wyznaczonym terminie, choćby raz w listopadzie, przyjdźmy na modlitwę wypominkową”. Ta modlitwa ma znaczenie również dla nas. Wymieniając zmarłych pokazujemy i umacniamy naszą łączność między tymi z nas, którzy są już w niebie, przebywającymi w czyśćcu i żyjącymi na ziemi. Pamiętajmy więc o naszych zmarłych i polecajmy ich Bożemu miłosierdziu w modlitwie wypominkowej.

Ks. Michał Rosa

3.11 – poniedziałek, – ul. PIOTROWICKA, SAMORZĄDOWA
4.11 – wtorek, – ul. CICHA, MŁYNARSKA, SPACEROWA, ZŁOTORYJSKA
05. 11 – środa, – ul. KS. SKARGI, REJTANA, STASZICA.
06.11 – czwartek, – PLAC KONSTYTUCJI 3 MAJA, CHMIELNA, OGRODOWA.
07.11 – piątek,  – BIELAWSKA, DĄBROWSKIEGO – numery Parzyste.
08.11 – sobota – DĄBROWSKIEGO – numery nieparzyste, ASNYKA, LEŚNA, POLNA, POŁUDNIOWA, WRZOSOWA, BOH. GETTA WARSZAWSKIEGO.
09.11 – niedziela – godz.16:15 – GOŁACZÓW, JERZMANOWICE, PIOTROWICE
10.11  -poniedziałek – WITOSA
11.11 – wtorek – MICKIEWICZA, MAŁACHOWSKIEGO.
12.11 – środa – WYSPIAŃSKIEGO, ZAPOLSKIEJ, MODRZEJEWSKIEJ.
13.11 – czwartek – BOLESŁAWIECKA, ORZESZKOWEJ, PRUSA, AKACJOWA.
14.11 – piątek- BOGUSŁAWSKIEGO, ĆWIKLIŃSKIEJ, GAŁCZYŃSKIEGO.
15.11 – sobota – KONOPNICKIEJ, KOPERNIKA, SEMPOŁOWSKIEJ, SOLSKIEGO.
16.11 – niedziela – godz.16:15 – KARTKI, KTÓRE WPŁYNĘŁY PÓŹNIEJ, a także BEZ ADRESU – oraz za wszystkich zmarłych którzy odeszli od listopada 2013 do 2014.

KONRADÓWKA – Niedziele ze Mszą św.
WITÓW – Niedziele ze Mszą św.